Sizi arayalım mı?

Sigorta paketlerimiz hakkında telefonda bilgi almak istermisiniz ? Cevabınız evet ise lütfen Çağrı Formunu doldurun.Sizi telefon numaranızı görür görmez arayacağız.

Anlaşmalı Olduğumuz Sigorta Şirketleri

Güneş Sigorta

Güneş Sigorta, sektörünün lider kuruluşlarından biri olarak 9 bölge müdürlüğü, 6 finansal bölge müdürlüğü, 3 temsilciliği ve 3.100'ü aşkın satış kanalından oluşan uzman kadrosuyla sigortalılarına 58 yıldır hizmet vermektedir.

AXA Sigorta

AXA Grubu, finansal koruma ve fon yönetimi alanında dünya lideri konumundadır ve A.M Best'e göre dünyanın en büyük sigorta grubudur. AXA Grubu'nun, müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi hedefleyen 'Finansal Koruma' konusundaki faaliyetleri sigorta, kişisel koruma, birikim ve gayrimenkul planlama alanlarını kapsamaktadır.</p> <p>Bugün dünyada 50 milyon kişi ve ticari işletme AXA çatısı altında ailelerini, çalışanlarını ve mallarını güvence altına almakta, kişisel ve ticari varlıklarını yönetmektedir.

Doğa Sigorta

Toplumda sigorta bilincini arttıran, yaygın dağıtım kanalı ile acente ve müşteri odaklı anlayışa önem veren , güçlü finansal yapısı ile güveni temsil eden , çalışanlarına ve iş ortaklarına değer katan ve tüm bu olgu ile sigortalılarına her zaman en hızlı servis veren bir şirket olmak.<br />

Liberty Sigorta

Liberty Sigorta, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan bireysel otomobil, konut ve ferdi kaza sigortalarının yanı sıra nakliyat, mühendislik, tarım, iş yeri sigortaları gibi çok çeşitli ürün ve hizmetleri sunmaktadır.

Sompo Japan Sigorta

1 Eylül 2014 tarihi itibariyle, Sompo Japan Insurance Inc. ve Nipponkoa Insurance Company, Limited şirketleri Sompo Japan Nipponkoa Insurance Inc. adı ile birleşmiştir.<br /> Sompo Japan Nipponkoa Insurance, birleşme ile beraber, yazılan prim bazında Japonya’nın elementer branşta hizmet veren en büyük sigorta şirketi olacaktır.

MAPFRE Sigorta

1948 yılında, Türkiye Kredi Bankası A.Ş. ve dönemin bazı girişimcileri tarafından kurulan T.GENEL SİGORTA, 1975 yılında Çukurova Holding bünyesine katılmıştır.</p> <p>2007 yılında, İspanya ve Güney Amerika'nın en büyük sigorta grubu olan MAPFRE’nin, Çukurova Holding hisselerinin %80’ini alarak şirketin hâkim ortağı olmasının ardından, Nisan 2009 tarihinden itibaren MAPFRE GENEL SİGORTA; Ekim 2016 tarihinden itibaren de MAPFRE SİGORTA unvanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Groupama Sigorta & Emeklilik

Fransa'nın en büyük müşterek(mutual) sigorta şirketi olan Groupama, tarım ve sağlık sigortalarından evde bakım sigortalarına uzanan pek çok alanda lider konumdadır.</p> <p>Groupama; Fransa'nın dışında, Avrupa ve Asya'da İtalya, Portekiz, Slovakya, Türkiye, Yunanistan, Macaristan, Romanya, Bulgaristan, Çin, Vietnam ve Tunus olmak üzere 11 ülkede faaliyet göstermektedir.

Orient Sigorta

Orient Sigorta, derecelendirme kuruluşlarınca Orta Doğu bölgesinin «A» notu ile değerlendirilen tek şirketidir.

SBN Sigorta

SBN Sigorta A.Ş. 1990 yılında Doğan Holding ve Türk Ticaret Bankası Emekli ve Munzam Sandığı Vakfı ortaklığı ile Ticaret Sigorta A.Ş. adıyla kurulmuştur.

Koru Sigorta

Sigorta sektöründe deneyimli bir ekibin bir araya gelerek kurduğu Koru Mütüel Sigorta, kısa sürede önemli bir iş hacmine ulaşmış Türkiye’nin ilk sigorta kooperatifidir. Kooperatif kavramının en önemli dinamiklerinden biri olan paylaşımı, sigortacılığın temelini oluşturan risk yönetimi ile birleştirip, poliçe sahiplerini birer ortak olarak sisteme dahil eden Koru Mütüel Sigorta, bu yolla çok önemli bir sigortacılık açığını ortadan kaldırmaktadır. Riskin paylaşımı, sistemin ortağı olan her bir poliçe sahibini çok güvenli bir yapıya dahil etmekte, ortaklar aynı zamanda sahibi oldukları bu dev yapının gelişiminden ve güvencesinden yararlanmaktadır.

Işık Sigorta

Bank Asya kuruluşu olan Işık Sigorta; Dask, Trafik, KASKO, Tarım, Konut ve Yangın başta olmak üzere çeşitli sigortacılık hizmetleri vermektedir.

Anlaşmalı Olduğumuz Sigorta Şirketleri ile ilgili sorularınız için bizimle iletişime geçmek istermisiniz?