Sizi arayalım mı?

Sigorta paketlerimiz hakkında telefonda bilgi almak istermisiniz ? Cevabınız evet ise lütfen Çağrı Formunu doldurun.Sizi telefon numaranızı görür görmez arayacağız.

Bireysel Emeklilik Sigortası

Bireysel Emeklilik Sigortası

Bugünkü yaşam standardınızı sürdürebileceğiniz, ekonomik kaygılardan uzak, rahat ve mutlu bir emeklilik dönemi yaşamak istemez misiniz? Bu soruya cevabınız kuşkusuz evettir. Peki bireysel emeklilik üyesi misiniz? Eğer cevabınız hayırsa, geç kalıyor olabilirsiniz.

B.E.S Teminatları

  • Her bütçeye uygun farklı planlardan dilediğinizi seçebilirsiniz.
  • Ödeme periyodunu (1 aylık, 3 aylık, 6 aylık, yıllık) kendiniz belirleyebilirsiniz.
  • Ödemelerinizi Garanti Bankası kredi kartlarıyla yapmanız durumunda özel avantajlardan faydalanabilirsiniz.
  • Dilediğiniz zaman ödemelere ara verebilir, istediğinizde tekrar kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
  • Geleceğiniz için kesenize ve gönlünüze göre bir emeklilik planlamış olursunuz.
  • Sisteme ne kadar erken katılırsanız, o kadar avantajlı olursunuz.

B.E.S. Yaptırma Oranları

  • Sigortalı
  • Sigortasız

Bireysel Emeklilik Sigortası İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir. Serbest meslek sahibi, sanatçı, doktor, ev hanımı, öğretmen, memur… Hangi meslekten olduğunuz, SGK üyesi olup olmamanız hiç fark etmez.

Şimdi. Evet, gelir durumunuz, çalışma şekliniz ne olursa olsun, bireysel emekliliğe henüz üye olmadıysanız, başlamanız için en doğru zaman hemen şu andır. Henüz bir öğrenci,ya da çalışma hayatına yeni atılmış ve “emekliliğe daha çok var” diyenlerden olsanız dahibugünden birikim yaparak geleceğinize yön verebilirsiniz. Geleceğinize ne kadar erken yatırım yapmaya başlarsanız, kazancınız da o kadar fazla olur.

Bireysel emeklilikte, geleceğinize bugünden yatırım yapmaya başlarsınız. Hem de bunu kendi bütçenize göre seçeceğiniz bir plan dahilinde gerçekleştirirsiniz. Garanti Emeklilik‘in uzman kadrosu her daim yanınızda olur ve beklentilerinize en uygun bireysel emeklilik planını birlikte oluşturursunuz. Üstelik %25 devlet katkısı avantajından da faydalanırsınız.

Bireysel emeklilik sistemi, başka hiçbir yatırım aracında bulunmayan devlet katkısı avantajına sahiptir. Sisteme yapacağınız ödemeler üzerinden %25 oranında devlet katkısı* alırsınız. Yani her 100 TL’lik ödemeniz için 25 TL devlet katkısı kazanırsınız.

*Bir katılımcıya ödenebilecek devlet katkısı, yıllık brüt asgari ücretin %25’i ile sınırlıdır.

Bireysel Emeklilik Sigortası ürünümüzle ile ilgili sorularınız için bizimle iletişime geçmek istermisiniz?