Sizi arayalım mı?

Sigorta paketlerimiz hakkında telefonda bilgi almak istermisiniz ? Cevabınız evet ise lütfen Çağrı Formunu doldurun.Sizi telefon numaranızı görür görmez arayacağız.

Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortası

Teklif almak için aşağıdaki formu doldurun. Teklif formunu doldurduktan sonra size hızlı bir şekilde ulaşacağız.

Sahip olduğunuz en değerli varlığınız öncelikle kendi sağlığınızdır. Özel sağlık sigortaları bu bağlamda size kaliteli sağlık hizmetinden faydalanma imkanını, her bütçeye uygun çözümlerle sunmaktadır. Sağlık sigortası yaptırmayı geleceğe yapılan bir yatırım olarak düşünmek ve bir lüksten ziyade ihtiyaç olarak algılamak gerekir.

Sağlık Sigortası Teminatları

Özel sağlık sigortası, sigortalının hastalık veya kazalar nedeniyle oluşacak sağlık harcamalarını ve bunlardan kaynaklı riskleri önceden telafi etmeye yönelik hazırlanmış güvence planlarıdır. Oluşan riskler poliçede söz edilen, genel ve özel şartlar dahilinde, belirlenen limitler doğrultusunda karşılanır. Sağlık sigortası, sigortalılara hastane ve doktor seçme özgürlüğü tanır. Buradaki en önemli konu ihtiyaçlara uygun ve doğruteminat kapsamı olan bir poliçedir.

Sağlık poliçelerinde 2 türlü sigorta teminatı bulunur.

  • Yatarak Tedavi Teminatı
  • Ayakta Tedavi Teminatı

Sağlık Sigortası Yaptırma Oranları

  • Sigortalı
  • Sigortasız

Sağlık sigortası yaptırmayı geleceğe yapılan bir yatırım olarak düşünmek ve bir lüksten ziyade ihtiyaç olarak algılamak gerekir.

Sağlık Sigortası İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Özel sağlık sigortasında poliçe kritik önem taşır ve sigortalının talep ettiği taleplere göre teminat verilir. Bu sebeple poliçe bilgileri ve maddelerini incelerken kafanıza takılan tüm detayları sigorta danışmanına yöneltmelisiniz.

Başvuru formunu doldururken önceden gelen bir rahatsızlığınızın olup olmadığını dikkate almalısınız. Ayrıca eksiksiz ve doğru bilgileri vermeye özen göstermelisiniz.

Aniden özel sağlık sigortanızın iptal olduğunu öğreniyorsanız, sigorta şirketi ile iletişime geçerek sebebini sormalısınız. Size sunulan gerekçeler yetersiz ise ve siz kendinizi haklı buluyorsanız yasal yollara başvurabilirsiniz.

Poliçe detaylarını incelemek, sigorta sahiplerinin görevidir. Sağlık sigortası alabileceğiniz anlaşmalı sağlık kuruluşları ve tedavi kapsamında olan haller poliçe detaylarında yer alacaktır. Bunun dışında sigorta prim tutarınızda da bakmalısınız.

Özel sağlık sigortası, poliçede yazan primin ilk taksidinin ödenmesi ile başlar.

Özel sağlık sigortanızın hangi hastaneleri kapsadığı, sigorta şirketlerine göre farklılıklar göstermektedir. Hangi hastanenin sağlık hizmetlerinden faydalanabileceğinizi özel sağlık sigortası poliçenizden öğrenebilirsiniz.

Özel sağlık sigortanız doğumdan kaynaklı giderleri karşılaması için doğum teminatı başvurusu yapmış olmalısınız. Böylece hastaneye yatışınızdan bebeğin tüm tedavi giderlerine kadar masraflarınız karşılanır.

Trafik Sigortası için Sigorta Gözetim Merkezi Üzerinden Hızlıca Teklif Almak İstermisiniz?